צוות מכון הדר ישראל

ר׳ אביטל הוכשטיין

נשיאת מכון הדר ישראל

הר’ ד”ר אביטל הוכשטיין היא נשיאת מכון הדר בישראל. אביטל לימדה במוסדות שונים ביניהם מכון שלום הרטמן שם הייתה עמיתת מחקר, ומכון פרדס – שם שימשה כראש תוכנית הכולל. הדוקטורט שלה מתמקד בפרק השמיני של מסכת סנהדרין, פרק ‘בן סורר ומורה’, ומציג קריאה ספרותית בצד כלים ומודעות מעולם לימודי המגדר.  יחד עם פרופ’ חנה ספראי חיברה את הספר ‘נשים בחוץ נשים בפנים: מקומן של נשים במדרש’ (ידיעות אחרונות, 2008). להסמכה זכתה מהרב דניאל לנדיס וכן מבית המדרש לרבנות ישראלית, ובנוסף היא ממקימי קהילת שירה חדשה בירושלים.

 צרו קשר במייל

ר' נדב ברגר

ראש בית המדרש

הר’ נדב ברגר הוא בסגל ההוראה של מכון הדר בישראל וראש בית המדרש. נדב בוגר ישיבת הדר בניו יורק (שנת תש”ע, 2009-10), ולמד בישיבת הר עציון ובישיבת מעלה גלבוע. הוא בעל תואר שני בתלמוד והלכה, תואר ראשון במקרא ולימודי יהדות ותעודת הוראה, כולם מן האוניברסיטה העברית בירושלים. הוא הוסמך לרבנות בבית מדרש ‘הראל’ בירושלים, שם הוא מלמד גמרא והלכה.

 צרו קשר במייל

צוות מכון הדר ישראל

מעין פורת

רכזת תכניות

מעין פורת היא רכזת התכניות במכון הדר ישראל. מעין בוגרת התכניות של מכון הדר ישראל (קיצים 2017-2018), גדלה בירושלים, בוגרת מדרשיית הרטמן לבנות. בעלת BFA בקולנוע מהמכללה האקדמית ספיר.

 צרו קשר במייל

רותי גבריהו

עוזרת אישית לנשיאת מכון הדר ישראל

רותי גבריהו היא בוגרת תכנית הקיץ של מכון הדר (קיץ 2014), ובוגרת תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בהיסטוריה, ובלימודי האסלאם והמזרח התיכון. רותי היא בוגרת מדרשת ‘באר’ בירוחם, ולמדה בבתי מדרש נוספים. כיום היא סטודנטית לתקשורת חזותית בבית הספר לאומנות ‘בצלאל’. 

 צרו קשר במייל

רפי ברקן בוקרסלי

רכז בוגרים

רפי הוא רכז קהילת הבוגרים של מכון הדר בארץ, ובוגר תוכנית קיץ של מכון הדר (קיץ 2014), ותוכנית אלול (אלול 2020).

רפי גדל בניו יורק, ואחרי תיכון למד בישיבת מעלה גלבוע לפני שהוא עלה ארצה ב-2017. הוא בעל תואר ראשון בספרות מאוניברסיטת מסצ’וסטס באמהרסט, וסטודנט לתואר שני ביישוב סכסוכים באוניברסיטת העברית.

 צרו קשר במייל

עידית מבורך שאג

רכזת שימור ידע

עידית מבורך שאג היא רכזת שימור הידע של מכון הדר ישראל. למדה במדרשת לינדנבאום וסיימה תואר ראשון באונ’ בן גוריון בפוליטיקה וממשל ולמודי מדינת ישראל, ותואר שני במדעי היהדות במכון שכטר, שם גם למדה בבית המדרש לרבנים וקיבלה הסמכה, לומדת במכון למנהיגות הלכתית במדרשת לינדנבאום.

 צרו קשר במייל

נריה שפירא

רכזת תקציב ואסטרטגיה

נריה היא רכזת תקציב ואסטרטגיה במכון הדר ישראל. היא בוגרת תוכנית הקיץ בישיבת הדר בניו יורק (2009), בעלת תואר ראשון בלימודי יהדות וגיאולוגיה מהאוניברסיטה העברית, ובימים אלה כותבת את עבודת התזה שלה בחוג לתלמוד באוניברסיטת תל אביב. 

 צרו קשר במייל

תמר יחיא

רכזת ניו מדיה

תמר יחיא היא רכזת הניו מדיה של הדר ישראל. היא בוגרת תכניות הקיץ והחורף של ישיבת הדר בניו יורק, ושל בית המדרש בנטור.

תמר עובדת בניהול מדיה בכמה ארגוני דת והתחדשות יהודית. היא סטודנטית לכתיבה יוצרת במקום לשירה בירושלים, כתבת קבועה במגזין הרשת פוליטיקלי קוראת, ומנחה ומפיקת הפודקסט ‘אלוהים לובשת פראדה’, שעוסק בתיאוריות קוויריות ופמיניסטיות ובפרשת השבוע.
 צרו קשר במייל